Komunikat rekrutacja 2023-2024

Rusza rekrutacja na rok szkolny 2023/2024. Informuję, że rodzice dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola w Białobrzegach składają deklarację kontynuowania wychowania przedszkolnego. Rodzice dzieci, które nie uczęszczały do przedszkola składają wniosek wraz z odpowiednimi oświadczeniami. Dokumenty można pobrać ze strony internetowej Publicznego Przedszkola w Białobrzegach – zakładka Rekrutacja 2023-2024 lub w holu przedszkola. Wypełnione dokumenty należy złożyć do sekretariatu szkoły lub przesłać za pomocą ePUAP: ZSAMBialobrzegi.

Dokumenty dotyczące zapisu dziecka do klasy I można pobrać ze strony Zespołu Szkół w Białobrzegach lub w sekretariacie szkoły. Wypełnione dokumenty należy złożyć do sekretariatu lub przesłać za pomocą ePUAP: ZSAMBialobrzegi. (dyr)