Komunikat

W dniu 06 i 07 kwietnia 2023r. potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola i do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024 należy składać w budynku Publicznego Przedszkola w Białobrzegach do skrzynki podawczej, wejście od strony parkingu(domofon) lub w budynku szkoły podstawowej w dniu 7 kwietnia 2023r. w godzinach 7.30 -15.30. –
wejście od strony kościoła. Listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola i klasy I znajdują się w korytarzu wejściowym przedszkola  i szkoły podstawowej. Informację o przyjęciu dziecka można uzyskać telefonicznie. Nadmieniam, że potwierdzenie woli przyjęcia dziecka można składać za pomocą ePUAP Zespołu Szkół w Białobrzegach. Druk oświadczenia woli przyjęcia dziecka do pobrania ze strony internetowej przedszkola, zakładka <rekrutacja 2023-2024>. Termin składania oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola i klasy I – do 12 kwietnia 2023r. (dyr)