E-dziecko

Informacja dla rodziców

Od 1 lutego 2021 r. została uruchomiona możliwość płacenia online za pośrednictwem Blue Media S.A. Opłata za płatność online wynosi 1 zł. Zaletą płatności online jest: a) automatyczne pobranie kwoty płatności, b)  automatyczne zaksięgowanie wpłaty w systemie edziecko, co pozwala na uniknięcie pomyłek przy wpisywaniu kwot.

Przypominam, ze logowanie do systemu edziecko możliwe jest za pomocą loginu (numer karty) i hasła (imię dziecka, bez zdrobnień) lub wpisaniu zmienionego przez siebie hasła.  Kwota płatności widoczna jest po wybraniu panelu <rozliczenie>.

Wpłaty za grudzień komunikat

Wysokość opłat za grudzień należy odczytać w systemie edziecko, po zalogowaniu należy wejśc w zakładkę rozliczenia. Proszę o dokonywanie płatności dwoma przelewami odpowiednio:

-1.za pobyt dziecka, 2. za wyżywienie

Wpłaty wnosimy do 10 grudnia, liczy się data wpływu środków pieniężnych na konto. Dziękujemy za terminowe wpłaty. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 172245226 lub 172245556. (dyr)

Logowanie do systemu edziecko – informacje
Logowania do systemu eDziecko dokonujemy na pomoca strony internetowej https://edziecko.edu.pl/, login – nr karty dziecka, hasło imię dziecka, po zalogowaniu można zmienić hasło.

Po zaksięgowaniu wpłat będzie możliwość sprawdzania rozliczeń. Na bieżąco można sprawdzać obecności dziecka w przedszkolu. Informuję, że obecność dziecka oraz brak odbicia karty rano skutkuje naliczeniem dodatkowych opłat -( od 6.30) natomiast brak odbicia karty popołudniu skutkuje naliczeniem opłat do godz.17.00.

Brak wpłaty do 10 dnia danego miesiąca skutkuje naliczeniem odsetek zgodnie z przyjętym regulaminem wnoszenia płatności za przedszkole. Dziękujemy za terminowe wpłaty!(dyr)